Помош!

Статус
Затворена за нови мислења.

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
Не ти треба помош од нас.
Ѕирни си во срценцето :)
Сама си знаеш најдобро што да напишеш,
само треба да ја надминеш тремата, да не речам стравот.
Нели е поубаво сама да го напишеш најнесмасното писмо, отколку некој друг да го напише најсовршеното писмо наместо тебе?
И не верувам дека тој би сакал да добие нечии туѓи зборови...
Знаеш, тоа ти е како да побараш помош од друга девојка за да го бакне дечко ти наместо тебе ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Smiley_1996 and angela_ane

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Кај да ги сместам моите дела што се тематика страст? Имам неколку ама некако во ниедна од темиве не ми се уклопуваат :eek Баш до сега ги разгледував темите дека сум нова и тие што им најдов место ги ставив во одредената тема ама другиве некако никаде ко да не ми припаѓаат. Ви благодарам однапред ;)
 

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
Кај да ги сместам моите дела што се тематика страст? Имам неколку ама некако во ниедна од темиве не ми се уклопуваат :eek Баш до сега ги разгледував темите дека сум нова и тие што им најдов место ги ставив во одредената тема ама другиве некако никаде ко да не ми припаѓаат. Ви благодарам однапред ;)
Сега имаш и за тоа!
 

Badgirl

Староседелец
4 јануари 2013
1,477
3,258
1,133
29
Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
Една е мајка

Си седев со мајка дома
кога комшивката ѕвонеше и рече
слези доле прасе се пече

слегов долу што да видам
цел комшилук се збрал
а мајками ми вели
ојди сине дружисе не се дели

по некое време ме пратија тие по зачин
ми шепна мајками на најнежен начин
донеси сине од зачинот наш 2 кеси
кога одам доле нешто несреќно се деси

да ти има една кеса останато само
и тогаш сфатив една е мајка за глава се фатив:rofl:rofl:rofl

:rofl:rofl
 

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
595
825
1,093
Ми треба помош за есеј на тема : "Трепери љубовта во моето срце "Знам дека темава може да биде индивидуална и е многу лесно да се напиши состав на ваква тема , ама ајде да слушнам и од вас нешто . :sram
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Ми треба помош за есеј на тема : "Трепери љубовта во моето срце "Знам дека темава може да биде индивидуална и е многу лесно да се напиши состав на ваква тема , ама ајде да слушнам и од вас нешто . :sram
Пушти го срцето и ќе го напишеш сам;)
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Ми треба помош за есеј на тема : "Трепери љубовта во моето срце "Знам дека темава може да биде индивидуална и е многу лесно да се напиши состав на ваква тема , ама ајде да слушнам и од вас нешто . :sram
За 20 минути ќе имаш во инбокс.
 

Mistery :)

Истакнат Член
23 февруари 2013
145
188
143
Не сонувај го животот , живеј го својот сон ! - оваа ми е тема за писмена ајде ве молам на некој ако му текне нешто нека пише :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.