1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Помош!

Дискусија во форумот 'Поезија и проза' започната од Dee Dee, 27 февруари 2012.

 1. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  не е проблем! нека остане сега ова вака...
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  Тука можете да побарате помош за штоо ви е потребно во областа на Прозата и Поезијата!
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Мамо иако последен пат кога напишав песна за тебе беше во 3то одд немој да се налутиш....
  јас те сакам и без песни да пишувам за тебе :biggrin мајчице моја мила со насмевка како самовила :trepka:wub
   
  На The Tramp, parvati и Dee Dee им се допаѓа ова.
 5. Dee Dee

  Dee Dee Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Хахахаххахахах лелее вака од дамна се неам смеено :D:D:rofl
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  хахаха баш ми мило што те насмеав :gus
   
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  А може да ја земам песнава и да и ја подарам на мама? Копирајт Nighty ќе ставам. :D
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
  Луге ми треба Љубовно-Роденденско писмо за во понеделник...за дечко ми ...
  :pomos​
  Не ми оди многу пишување писма :sram ...Ако може да ми помогнете ... :pomos  Ви благодарам однапрет ..
  :kafe
  :wavespin
   
 9. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Низ мојот живот минуваат луѓе и оставаат некоја трага, но ти си нешто навистина посебно. Илјадници луѓе слават роденден денес, но јас мислам само на тебе, душо моја. Среќен роденден и те сакам!

  се надевам дека ти помогнав (inlove) :rolleyes
   
  На Smiley_1996 и ScoobyDoo им се допаѓа ова.
 10. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  ^
  Хахаха, слободно! :D
   
  На Dee Dee и Selma им се допаѓа ова.

Сподели: