1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Песна што ве потсетува на некој момент

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Не знам дали е до песнавта или до тоа што спотот е уствари погрбот на дебелкото :(
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  песнава ме потсетува на еден момент кој не можев да го извадев од мисливе веќе неколку дена...и сеуште.. :sreken
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  На моментот кога
  одев по улиците на непознатиот град,
  гледајќи ги лицата на луѓето кои беа така студени,
  не познавајќи никој.
  На вокмен ја слушав песнава и баш одговараше на горенапишаното.

   
  #373 Lena, 9 март 2014
  Последна промена: 9 март 2014
  На Luckky, Y1K991 и cakar_ulav им се допаѓа ова.
 4. Yvette

  Yvette Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 јануари 2014
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  276
   
  На Luckky и Y1K991 им се допаѓа ова.
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
   
  На diva orhideja и Yvette им се допаѓа ова.
 6. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Охрид,1996 кафе бар Пијано,кога закаснив саат време дома,з'ш свиреа во живо другарчињата ми,уствари тој.
  Казна:цело лето шетање со мајка ми низ Оридон :confused:
  ама се исплатеше.   
  #376 Lena, 3 мај 2014
  Последна промена: 3 мај 2014
  На BioTrpe, MoonFairy, JaMi и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  на моментите со Марија :'(
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Zbuneta.com

  Zbuneta.com Нов член

  Зачленет на:
  4 мај 2014
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  7
  ;)
   
  На BioTrpe и diva orhideja им се допаѓа ова.
 9. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Почетокот на песната и калето (inlove) Би сакал уште еднаш да се појде
   
  На Prashina, escape и diva orhideja им се допаѓа ова.
 10. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,322
  Допаѓања:
  3,004

  На студентската љубов
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: