1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Песна што ве потсетува на некој момент

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  Наведете песна што ме потсетува на некој момент од вашиот живот, без разлика тажен, среќен или пак романтичен...
   
 2. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
   
  На Y1K991 и Baronessa им се допаѓа ова.
 3. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369

  кога прв пат го запознав бившиот и игравме заедно на бина на песнава :) романтики мх мх :D
   
  На Y1K991, Sugar, parvati и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Blue

  Blue Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  22
 5. Fifi

  Fifi Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  40

  Сега ме растажува :)
   
 6. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
 7. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338


  На оваа песна прв пат се бакнав со девојче, кај другар на роденден, пред 3 години :wub
   
 8. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Во која песна се пронаоѓате и зошто баш таа..?
  Фор ме...
   
  На CofD и Nemirna. им се допаѓа ова.
 9. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
   
  На Baronessa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  пијем на екс - синан сакич .....:)
   
  На kizzo и parvati им се допаѓа ова.

Сподели: