1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Песна на која не можам да ѝ се изнаслушам

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од mAcIkA, 16 февруари 2012.

 1. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,818
  Допаѓања:
  912
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
 3. Special

  Special Истакнат Член

  Зачленет на:
  22 август 2013
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  19
 4. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Photographer

  Photographer Amoureux

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  1,393
 6. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Чиста емоција. Мислам дека секој тон и секоја буква излегува од мојата внатрешност. Перфекција.

  Spend all your time waiting, for that second chance
  for a break that would make it okay
  there's always some reason , to feel not good enough
  and it's a hard at the end of the day..
  I need some distraction, oh beautiful release
  memories seep from my vains
  Let me be empty and weightless
  and maybe - I'll fine some peace tonight

  In the arms of the angel.. fly away from here...


   
  На Photographer му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
   
  На Umpuranche му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
   
  На Photographer му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Photographer

  Photographer Amoureux

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  1,393

Сподели: