1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Песна на која не можам да ѝ се изнаслушам

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од mAcIkA, 16 февруари 2012.

 1. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  ова си го пеам деновиве....
   
  На Luckky, Ана-Каренина и Nightmare_f им се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071

   
  На Scars31, Blondie и mAcIkA им се допаѓа ова.
 3. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338

   
  На littleblackdress, UnFleur и The Tramp им се допаѓа ова.
 4. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516

  сега пак ме зарази со оваа првата:igra
   
  На Luckky, UnFleur, The Tramp и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  duran duran - save a prayer , mrzi me da gu trazu po jutub dobra traka slusHajte gu : )
   
  На mAcIkA му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  секогаш позитивно ме расположува :igra
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  eye cue & lea - ne zaboravaj...... 100 пати во еден ден прејака ми е песната..
   
  На True_Blood му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
 9. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
 10. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863

Сподели: