Песна која ви се врти во глава

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63

Само оваа музика ме крева од пеколот и ме носи во рајот...опааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа:svirka
 

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Pesnava sum ja slusala na vremeto koga sledev evrovizija i poima nemam kako denes mi se uvrte vo glava, abe si puknav:D