Песна која ви се врти во глава | Црнобело Форум

Песна која ви се врти во глава

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Која песна ви се врти низ глава?
Може да биде и песна која не ви допаѓа, а никако да престанете да ја слушате/пеете.

Мојот „хит“ денес, ме нервира песната, а цел ден си ја пеам. :stomp

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Maks