1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Песна која ви се врти во глава

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Selma, 25 март 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Која песна ви се врти низ глава?
  Може да биде и песна која не ви допаѓа, а никако да престанете да ја слушате/пеете.

  Мојот „хит“ денес, ме нервира песната, а цел ден си ја пеам. :stomp

   
  На Maks му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lora

  lora Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  16
 3. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ринги ринги рингишпил :spin
   
  На LadyInPink и Alex M. им се допаѓа ова.
 5. наташа

  наташа Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  115
  цели ден ја слушам
   
  На N|ghtmare_f, VULKAN-PEPEL, marjan и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
 7. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
   
  На Jana и The Tramp им се допаѓа ова.
 8. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147  :rofl :rofl :rofl :rofl
   
  На Maks, КрисТина К. и Nightmare_f им се допаѓа ова.
 9. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642


  ама си ја пејам рубин рубин рубин ...
   
  На 048, The Tramp, N|ghtmare_f и уште 1 член му се допаѓа ова.
 10. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412

Сподели: