Папарацо фотографии за членовите на ЦрноБело

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
651
1,915
393
Fukushima
www.gonzo.com
Може јас да сум црната со рогоите?
Имам и липосукција на усните ама заборајф да ги напрчам ко ме сликаја.
Мене алба повише ми се свиѓа има убави црни прамени и мали слатки рогчиња.