Папарацо фотографии за членовите на ЦрноБело

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
She е фатена на лице место
images (2).jpg

LadyInPink се разладува негде на Хаваите
images (5).jpg

JaMi била на лекар,не дека била болна нешто туку го шмекала докторот
images (6).jpg

Knife се збори дека секогаш бил нежен со девојките
images (7).jpg

Има ли потреба од образложение за темава?
Ако некаде начекате некој од форумот отма клик со вашите телефони и споделете да видиме кој што прави кога не е на форумот.
 

Прикачувања

  • images (7).jpg
    images (7).jpg
    5.8 KB · Прегледи: 3

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,525
14,437
1,683
Таму каде што треба
@melpomena фатена пред делото :giggle
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Гонзо одамна никако да го начекаме без девојки
images (2).jpg
The_Mayor е фатен како чита весник на работа
images (6).jpg
parvati се претворил во авион мува за да стигне насекаде кај шо го викат на мување
images.jpg
Aristokrat имал кичмобол
images (7).jpg
  1. @N|ghtmare_f ја фативме пред депилирање препониimages (5).jpg
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
hbahahhah Луда мелпомена, ииии тагнала си гу најрмерку
ја ке те сликаше ама гледа те па тк ми текна дека треаше да сликам : ) hh неонка
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum and N|ghtmare_f