1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Папарацо фотографии за членовите на ЦрноБело

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од melpomena, 25 април 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  She е фатена на лице место
  images (2).jpg

  LadyInPink се разладува негде на Хаваите
  images (5).jpg

  JaMi била на лекар,не дека била болна нешто туку го шмекала докторот
  images (6).jpg

  Knife се збори дека секогаш бил нежен со девојките
  images (7).jpg

  Има ли потреба од образложение за темава?
  Ако некаде начекате некој од форумот отма клик со вашите телефони и споделете да видиме кој што прави кога не е на форумот.
   

  Прикачени податотеки:

  • images (7).jpg
   images (7).jpg
   Големина на датотека:
   5.8 KB
   Прегледи:
   3
  На WomanInRed, Lady*, Јована и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  :giggle ДОБАР ДОКТОР
   
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  намали го каапслукот вака си мислам ми се дереш:giggle:*
   
  На КрисТина К., The Tramp, Bum-Bum и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  [​IMG]@melpomena фатена пред делото :giggle
   
  На VULKAN-PEPEL, Taa Sum.., lady_blue и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  море не да се дереам ,врискам сеа по него :rofl
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Гонзо одамна никако да го начекаме без девојки
  images (2).jpg
  The_Mayor е фатен како чита весник на работа
  images (6).jpg
  parvati се претворил во авион мува за да стигне насекаде кај шо го викат на мување
  images.jpg
  Aristokrat имал кичмобол
  images (7).jpg
  1. @N|ghtmare_f ја фативме пред депилирање препони images (5).jpg
   
  На Bibi@, JaMi, N|ghtmare_f и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  hbahahhah Луда мелпомена, ииии тагнала си гу најрмерку
  ја ке те сликаше ама гледа те па тк ми текна дека треаше да сликам : ) hh неонка
   
  На Bum-Bum и N|ghtmare_f им се допаѓа ова.
 8. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  melpomena сликната од мене ама сеуште "нефатена" од мене
  [​IMG]
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 9. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  ти кажав дека не сум таа што мислиш,јас сум плавуша разберииии,друга е оваа некоја:giggle
   
  На N|ghtmare_f му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Па не ти се гледаат зелените очи де,битно тие гледав да ги погодам;)
   

Сподели: