1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Палачинки

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Selma, 29 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,731
  Допаѓања:
  761
  :) Епа треба да научиш , добра ти е идејата иначе ;)
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Ќе го пробам ова вечер.
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Супер рецепт и вака на слика топ изгледаат, уште да дојдеш да ми ги направиш ахахахах :D
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: