Новогодишни фризури | Црнобело Форум

Новогодишни фризури

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203 
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon and JaMi

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,107
1,133
најверојатно нешто вака, и тоа сама дома ќе си ја направам : )
yu.jpg images (32).jpg


не планирам сарми да ставам на глава или некои бабински фризури, пунџи и што знам уште не... (shake)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and parvati

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Воопшто не сакам фризури.
Изгледа како премногу да сте вложиле, а резултатот е заглавување пола час во миење на стоте кила лак за коса.
Најубаво е косата да е права. Ниту сарми, ниту локни. Јас избегнувам да ја виткам косата зошто не сакам да ја прскам со лак и не сакам да ја тапирам.