1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Неискажани чувства

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Luckky, 13 јануари 2014.

 1. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Е да, тоа да - извадено од себе.
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 2. gabi96

  gabi96 Полноправен Член

  Зачленет на:
  4 септември 2015
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  28
  веќе некое време чувствувам некаква тешкотија во градите,никому немам кажано за ова бидејќи нема да можам да го објаснам истото...
  едноставно кога ќе помислам на една личност и неговото минато и тоа што не сме се сретнале порано
  многу ме повредува.Збеснувам и се лутам но незнам ни сама кому.кога е тој до мене се е ок доколку не ме нервира намерно но кога ќе останам сама
  цело време го чувствувам истото чувство.Заборавам важни обврски а понекогаш поради ова чувство доаѓаме до големи расправии..
  се прашувам што се случува со мене но неможам да најдам одговор...има ли некој слична ситуација како мојата и како се справува во тие моменти...
  ве поздравувам :)
   

Сподели: