1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

На што прво си помисливте утрово кога се разбудивте?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Hip.Hop_MKD, 25 февруари 2012.

 1. Alaysa

  Alaysa Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 декември 2015
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  15
  На себе, на тоа дал сум уште уба ахахахахха :rofl
   
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Шо да јадам?
   
 3. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Колку е само убав денот
   
  На Неутрален Критичар му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  На езероно, дали се одмрзнало конечно и дали има риба.:rolleyes:
   
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Дијана, е*и се.
   
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Te љубам бе мило, те љубаааам.(inlove)
   
 7. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Побрзо да се измијам средам и соковникот да игра :)
   
 8. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  лелее главатааа како ме боли, кој ќе полага денес...
   
 9. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  3,003
  Na mojata glupost sto im ja davam dushata na tie kou ne bi ni pluknale na mene....Osvesti se, svrti nov list i ne se spruzuvaj ko krpa za da brisat patos so tebe samo zatoa sto si gladna za malku vnimanie i ljubov. Nikoj ne mi e potreben. Koga ke izlezam od zivotite na tie koi mi davaat nesonica i solzi , ke se oslobodam od necisti karmi i drugi gluposti...I togash ke se vidi na megdan koj e koj, pa i sama da ostanam ke bide samo vistina. Denes vratite gi zatvoram i edna golema cistka na kukata na srceto.
   
  На Mnogo Bitno, Luckky и İncognito им се допаѓа ова.
 10. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Уште мислам од кај да почнам да учам или па кога ќе почнам да учам.
   
  На Priroden и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.

Сподели: