Најсексипилни спортистки

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Тука нема и не смее да има дилеми, одговорот е еден. Разија Мујановиќ. Од непристапните босански планини од каде ја пронашол некој кошаркарски тренер со сите свои 202 цм лепота и сексепил, го освоила кошаркашкиот свет и машките срца низ Босна, Европа а можеби и Херцеговина. Играла и во женската НБА.
Спортската секција на моите еротски соништа, жената-змај, према народните преданија `куцала` на кош, нешто кое до тогаш било резервирано само за мажите.

Кога против неа досудувале лична, навивачите пееле - boli te kurac Razo !(inlove)
 
  • Like
Реакции: Хоуп*

Selene

Модератор
6 јуни 2012
719
1,867
1,103
Хрватската кошаркарка Антонија Мишура.
Обично поубави ми се бринетите отколку блондинките, ама оваа е прејака.