1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најомразени спортисти

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Altaïr, 25 февруари 2015.

 1. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Линдберг,нема Линдгрен во репрезентацијата на Данска.Во листата на најомразени ќе ги додадам и Филип Јиха од Чешка,Копљар од Хрватска(прави исти потези како Суарез)
   
 2. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  Немам што да додадам...
  Ме нервира заради ритуалите...поправање на стегачот, тргање на косата зад уши, вадење на гаќите од газ...и тоа редовно пред секој сервис...WTF?!
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Знаев дека е така нешто, Линдберг било.:)
   
 4. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Даниел Алвес(ш) не можам да го смислам. Таков глумец нема да се роди скоро!
   
 5. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Моја листа на најантипатични спортисти :
  10. Кристијано Роналдо
  9. Лионел Месо
  8. Диего Коста
  7. Пепе
  6. Роже Федерер(Педерер)
  5. Рафаел Надал
  4. Марко Копљар
  3. Андреј Кириленко, Мартинез од Доминиканска Република и браќата Гасол
  2.Целата ракометна репрезентација на Данска, особено Микел Хансен со косицата и Никлас Ландин со Хитлеровата фаца
  1. Луис Суарез, Гатузо и Тевез
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Иако сум горда на успесите на нашите спортисти,морам да кажам и еден наш спортист кој премногу ме нервира.Тоа е Горан Пандев.Не знам зошто толку го форсираат ако игра во странство.Па на крајот на краиштата има многу македонски фудбалери кои играат во странство.А исто така има и многу кои не играат во странство,па милион пати се подобри од него.Уф,срам да ми е како ги заборавив црнците од PSG Handball посебно Даниел Нарцис(типичен нарцис),Лук Абало,Патрис Аноне итн.
   
 7. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  - ЛИОНЕЛ МЕСИ (низок раст-комбуха)
  - Федерер (умрениот)
  - Иниеста (успано човече кое е толку мирно кое го замислувам како шанкер ) има да ги редам уште ами доста е ова се така нај екстремни кој штрчат
   

Сподели: