Најдобриот фудбалер според вас

Кој е најдобар фудбалер?

 • Чави

  Votes: 2 5.4%
 • Кристијано Роналдо

  Votes: 15 40.5%
 • Иниеста

  Votes: 2 5.4%
 • Ибрахимович

  Votes: 3 8.1%
 • Вејн Руни

  Votes: 4 10.8%
 • Серхио Агуеро

  Votes: 2 5.4%
 • Карим Бензема

  Votes: 2 5.4%
 • Фабрегас

  Votes: 1 2.7%
 • Давид Силва

  Votes: 2 5.4%
 • Фернандо Торес

  Votes: 2 5.4%
 • Давид Виља

  Votes: 3 8.1%
 • Марио Гомез

  Votes: 2 5.4%
 • Арјен Робен

  Votes: 3 8.1%
 • Александре Пато

  Votes: 1 2.7%
 • Лионел Меси

  Votes: 19 51.4%

 • Total voters
  37

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Меси изгледа има аспергеров синдром или нешто слично, чуден лик е...
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Кристијано Роналдо ми личи на циган што продава салфети и тоалетна и ај сега ... :nerd
Меси е веројатно најдобар играч на светот во моментов ама нема шанса да нема аспергер...може пак тоа му помага во кариерата, којзнае...како фудбалски рејнмен :kafe
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
971
733
Меси е веројатно најдобар играч на светот во моментов ама нема шанса да нема аспергер...може пак тоа му помага во кариерата, којзнае...како фудбалски рејнмен :kafe
Важно најдобар е и мој омилен, како мал примал соматропин, хормон за раст :)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,760
782
1,133
Skopje
Па секој што губи има право да се лути ,а тоа Месито незнам со каква убавина зрачи ?! :facepalm2
Тоа ти е човече со аутизам што нигде го немаше завчера ,незнам го виде ли некој играше ли (wave) :facepalm2?
На се личи на фудбалер не личи ,нека се крсти во Дани Алвеш , Неимар , Суарез што има кој да му стави на тацна за разлика од нај добриот на планетата што се враќа и назад да помага и е предводник во нападот и не чека друг да му ја врши работата ;) :cool: :kafe
Убав ден !
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,760
782
1,133
Skopje
Меси може е еден од најдобрите ,а најдобар не е 1000% ,најдобар се знае кој е па и Саша Матич да го прашаш ќе ти каже !! :svirka ;)