Најдобар презентер/спикер во Македонија

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
images
images
 

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
300
230
1,043
Един Хајдарпашиќ и Биљана Дебарлиева
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Според мене ги има доста кај нас....Татјана,Славица,Љубица,Латас и незнам како се вика дечкото од првата слика што ја поставила melpomena но и тој е многу добар презентер :)