1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најглупите вицови што ги знаете

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од 84 sk_Y ^_-, 19 февруари 2013.

 1. Davy Jones

  Davy Jones Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  6


  [​IMG]
   
  На beautifull liar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Malinna

  Malinna Староседелец

  Зачленет на:
  20 јануари 2014
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  41
  Си биле два балони,едниот се дупнал,другиот си го продолжил патот!
   
 3. Malinna

  Malinna Староседелец

  Зачленет на:
  20 јануари 2014
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  41
  Си бил еден поп детето му го украло крсто
  Детето трчало,попот незнаел.
  учел учел научил
  следниот ден пак му го украло
  детето трчало и попот трчал,детето се качило на прозорец попот незнаел.учел учел научил.следниот ден детето пак му го украло крстот,детето трчало и попот трчал,дететосе качило на прозорец и попот се качил,детето слегло,попот незнаел.Учел,учел научилследниот ден детето пак му го украло крстот,детето трчало и попот трчал,дететосе качило на прозорец и попот се качил,детето слегло и попот слегол,детето влегло у вода попот незнаел.Учел,учел научил.Следниот ден детето пак му го украл крстот,детето трчало и попот трчал,детето се качило на прозор,слегло и попот слегол детето влегло у вода и попот влегол,детето изчегло и попот излегол и на крај попот го фатил детето:
  -Ти бре зошто ми го крадеш крстот-прашал налутен попот
  -Ќе ти кажам ама на никој да не кажуеш-рекло детето
  Детето кажало а попот не кажал!
   
 4. Malinna

  Malinna Староседелец

  Зачленет на:
  20 јануари 2014
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  41
  Се извинувам ако има грешки,зашто брзав!
   
 5. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Си биле две плавуши чекале автобус едната ја прашува другата со кој број ке одиш со 2 а ти?? и ја со 2,дошла 22 и си рекле можеме заедно да одиме и се качиле незнам дали добро објаснив
   
  На BioTrpe му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: