1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најглупите вицови што ги знаете

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од 84 sk_Y ^_-, 19 февруари 2013.

 1. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Насловот си кажува , споделете вицови кои сметате дека се глупави .
  Еве неколку од мене : Си биле 2 кучиња ... едното се Чешка, другото се Словачка .
  - Дај бе кажи некој виц.
  - Некој виц. :|
  Тргнал проливот на оди на диско и гомното што стоело на врата му рекло:
  - Не можеш да влезеш, ова е клуб само за цврсти момци!

  Го прашува докторот пациентот
  - Што те боли?
  - Незнам - му одговара пациентот
  - Епа тогаш оди во аптека купи незнам што, пиј го незнам колку и како и ќе оздравиш незнам кога. (wasntme)
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  :rolleyes: Поглуп виц од темата ,,најглупите вицови,,не сум знаела :biggrin
  а и не сум по вицовите многу многу :svirka
   
  На Gemini, $3Я3|\||)&p&†Y, slb_bobo и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Му рекол штркот на жабата и ја лапнал :facepalm2
   
  На beautifull liar, 84 sk_Y ^_-, Mila Kunis и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  - Ми растре трета цицка.

  - Ме боли курот - рече мајката на ќерката родена од чернобил.
   
  На beautifull liar, Lena и parvati им се допаѓа ова.
 5. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Значи мораше да мрчиш и тука . :)

  Он : Како влав бара цигара?
  Дечко дај една цигара да не си ја трошам кутијата. Уште 18 цигари имам не за друго.:facepalm2
   
  На beautifull liar и Lena им се допаѓа ова.
 6. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Да ти раскажам еден виц..?
  -Ајде..
  Сакаш уште ееден?..|-(
   
  На Mila Kunis, smeker, The Tramp и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Обожавам глупи вицови,
  а најновиот на репертоар ми е:

  си биле два слона, едниот бил
  многу голем, а на другиот мајка му
  работела во трафика:)
   
  На beautifull liar, The Tramp, Kisserboy и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Бија си Чак Нориз и ... и победија
   
  На 4FUN, Bibi@, Mila Kunis и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  еве едн од мој репертоар техаце измишљотине...

  Била си сфета Петка и дошле сфета Троица и .... и биднале осам душе : )
   
  На 4FUN, Bibi@, 84 sk_Y ^_- и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  сите вицови со Чак Норис...дефинитивно!:facepalm2
   
  На The puss in boots му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: