Најглупите вицови што ги знаете

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
594
825
1,093
Насловот си кажува , споделете вицови кои сметате дека се глупави .
Еве неколку од мене : Си биле 2 кучиња ... едното се Чешка, другото се Словачка .
- Дај бе кажи некој виц.
- Некој виц. :|
Тргнал проливот на оди на диско и гомното што стоело на врата му рекло:
- Не можеш да влезеш, ова е клуб само за цврсти момци!

Го прашува докторот пациентот
- Што те боли?
- Незнам - му одговара пациентот
- Епа тогаш оди во аптека купи незнам што, пиј го незнам колку и како и ќе оздравиш незнам кога. (wasntme)
 
  • Like
Реакции: Lena

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
594
825
1,093
:rolleyes: Поглуп виц од темата ,,најглупите вицови,,не сум знаела :biggrin
а и не сум по вицовите многу многу :svirka
Значи мораше да мрчиш и тука . :)

Он : Како влав бара цигара?
Дечко дај една цигара да не си ја трошам кутијата. Уште 18 цигари имам не за друго.:facepalm2
 
  • Like
Реакции: beautifull liar and Lena