1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Направи сам (Do it yourself)

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Selma, 16 февруари 2012.

 1. Метаморф

  Метаморф Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 декември 2014
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  336
  Па не сум чyл некој да го пробал затоа и губам надеж мислам дека не е баш изводливо,така да си траам не сакам после фејлот да се осеќам ко идиот. :D
   
 2. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  94
  Koga bev nekade 7-8 odd , najprvo sama si izrabotuvav nakit od lancite na farmerkite ( edno vreme bea vo moda ) i nekoi drugi parcinja , najcesto obetki od koi ednata isceznala :rofl potoa ne samo za sebe , tuku i za drugarki gi pravev , sekako so nivni materijali , osven ako mi dojdese od srce da im podaram moja :) sega nemam vreme za takvi raboti :)
   

Сподели: