1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Направи сам (Do it yourself)

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Selma, 16 февруари 2012.

 1. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  526864_10152128997391897_1272153323_n.jpg
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
 3. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  [​IMG]
   
  На Saladin и Змејче им се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Обожавам домашни креативни изработки!
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 5. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  creepy jar.jpg
   
  На Хоуп*, escape, Outrider и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На diva orhideja, Lena и Saladin им се допаѓа ова.
 7. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Gemini и МалиСашко им се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На diva orhideja и Prashina им се допаѓа ова.
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На BlackTulip, diva orhideja и Lena им се допаѓа ова.
 10. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Постои вакво нешто и тоа за само 30$...

  Print Fabric With Light Kit.jpg

   
  На BlackTulip му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: