1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мојата прва кола

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од МалиСашко, 16 март 2014.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  @Ita мојата во наследство спаѓа не дека јас сум ја купила. Колата има 23 години како ништо, ама коска е пу пу машала. Кај и да е ќе си ја земам во СК нека си купи татко ми друга, т.е. рече мотор дека сакал, се занесува само :zelen(star)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Одлични се маздите и да си ја земеш нема да згрешиш. :) На татко ти предложи му чопер да си земе нема да згреши, дефинитивно најдобри мотори (барем за мене) :)
   
 3. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  [​IMG] (inlove)(inlove)(inlove)(inlove)(inlove)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Дали е џип, не можам да видам убаво? :)
  Ја значи од многу малечка забавиште отприлика имав една желба, џип да имам. Причината ми беше многу глупа :D ама желбата ми остана и до ден денес.
  Инаку мојата љубов :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Еднаш цела вечер немав спиено гледајќи клипчиња од тест возења на колава. :D
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Џип е да и оваа ептен јака, а на мојата најјако ми е што во летно време се отвора кровот и ептен за филмање е хахаха :zelen(star) ајде ќе се возиме кога ќе ја земам во СК :sreken.
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Топ, баш летен период милина е да се возиш во таква кола. :sreken А во позадина ќе оди песнава

  Туку да одам да учам оти ќе му раскажувам на професорот за маздиве :D
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: