Модни идеи (направи сам)

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,277
1,898
1,133
Девојки плетете и на раце :)
Го пробав ова и навистина оди лесно и брзо...ама никако не можев да најдам дебела вуница како на видеово...а со потанката шалот изгледаше како еден куп конци испреплетени без никаков ред...и ме изнервира и го баталив...а ако најдам така дебеличка, одма си плетам...:)
 
  • Like
Реакции: Prashina and JaMi