1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Места кои вредат да се посетат во Македонија

Дискусија во форумот 'Патување' започната од efederer, 14 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Бела вода,тоа е на 35км од Струмица односно помеѓу Струмица и Берово bv5.jpg
   
  На Хептаграм XI, Ballet is my life и Altaïr им се допаѓа ова.
 2. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  Сите манастири, нема поубаво исполнето чуство
  сите имаат приказна за себе само ако сте трпеливи да ви ја раскаже некој


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На violetmoon и JaMi им се допаѓа ова.
 3. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  24
  До крај на годинава планирам да посетам над сто локации низ Македонија: винарии, манастири, клубови, природни убавини... Доаѓате? :)
   
  На Хептаграм XI и Ballet is my life им се допаѓа ова.

Сподели: