Места кои вредат да се посетат во Македонија | Црнобело Форум

Места кои вредат да се посетат во Македонија

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
36
128
39
Сите манастири, нема поубаво исполнето чуство
сите имаат приказна за себе само ако сте трпеливи да ви ја раскаже некој


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon and JaMi

Ananas

Истакнат Член
14 јануари 2019
75
33
328
29
До крај на годинава планирам да посетам над сто локации низ Македонија: винарии, манастири, клубови, природни убавини... Доаѓате? :)