Места кои вредат да се посетат во Македонија | Црнобело Форум

Места кои вредат да се посетат во Македонија

efederer

Админ
Член на администрација
2 октомври 2011
155
256
1,063
Малечка е - ама убава ни е земјава. Кои се вашите омилени места во земјава кои вредат да се посетат? Мојот предлог е дефинитивно винаријата Попова Кула за која можете да прочитате повеќе овде: http://www.crnobelo.com/zivot/patuvanje/vikend-predlog/9020-vikend-predlog-vinarijata-popova-kula

Најинтересните предлози со фотографии ќе бидат објавени и на CRNOBELO.com
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Minella and Smiley_1996

Smiley_1996

Истакнат Член
14 февруари 2012
345
802
393
Кумановоoo !
Сум била во Попова Кула . . . Преубаво е . . . Одушевена сум . . . :)
Со нетрпение чекам да ги видам вашите предлози со фотографии . . . :)
Еве и мој предлог.. http://www.360macedonia.com/macedonia/mk/
Се надевам дека ке ви се допаднат местата ... :)
Поздрав ... :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Proton and efederer

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
Има мноооогу прекрасни места во Македонија ,
но ево ке ги издвојам манастирот Св. Јован Бигорски, Смоларскиот водопад, Вевчани , и селото Модрич ;)
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Има мноооогу прекрасни места во Македонија ,
но ево ке ги издвојам манастирот Св. Јован Бигорски, Смоларскиот водопад, Вевчани , и селото Модрич ;)
ова модрич селото кај се наоѓа поточно ?
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Едно од поубавите места во околината на Скопје - Матка.

На видеово прикажано е Врело.