1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Месечарење

Дискусија во форумот 'Спиење и сонови' започната од Gabby, 15 март 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Замисли да месечареше ?!
  Како што пишуваш по еден или максимум 2 збора ништо чудно да одиш на една нога :^);)
   

Сподели: