1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Меган Фокс

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Scars, 27 јуни 2012.

 1. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Меган Дениз Фокс (англиски: Megan Denise Fox) (родена на 16 мај 1986) е американска глумица и модел.
  Кариерата на Фокс во манекенство и глума започнала со освојувањето на неколку награди во натпреварите на Конвенцијата на американски модели и таленти во 1999.Започнала со глума со филмот Холидеј на сонце, 2001, подоцна се појавила во филмовите Исповед на тинејџерска кралица на драмата, Криминал од мода, и ТВ серијата Помошничката во 2004. Позната е по улогите во телевизиските серии Надеж и Вера во 2004, и филмот Трансформери во 2007.
  Фокс беше прогласена за најсекси жена во светот за 2008-ма година во не-научниот интернет избор спроведен од магазинот за мажи.

  [​IMG]
   
  На VanHelsing, Smiley_1996, Hexasto и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  megan_fox25.jpg megan_fox26.jpg megan_fox32.jpg megan_fox41.jpg
   
  На VanHelsing, Marick14, Smiley_1996 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Преубава е женава :)
  162974_181922428494605_100000305488340_494691_7475855_n.jpg

  164159_181923611827820_100000305488340_494715_7556668_n.jpg
   
  На VanHelsing, Luckky, Smiley_1996 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Еве што изјави другарка ми Меган за вас ;)
   
  На Smiley_1996 и Hexasto им се допаѓа ова.
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Најомилената и најубавата глумица во Холивуд.
   
  На Smiley_1996 и Lady* им се допаѓа ова.
 6. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  најомилена меѓу девојчики туј на форум, највише аватари испомењасфа од Мегита : )
  aма стфарно има вансериску лепоту!
   
  На Luckky, Smiley_1996 и Lady* им се допаѓа ова.
 8. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Scars и parvati им се допаѓа ова.
 9. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Валда само мене не ми праи кејф Меган,и само мене не ми се допаѓаат нејзините актерски способности и наводни мудри изреки.
   
  На Сара.13 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423

Сподели: