Летни музички фестивали

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
26
Струмица
Ете место за масовна форумска собиранка:zelen.... иначе дали некој знае на кој датум е журкава? Сатот и парите не ми се многу битни.
Мислам дека беше на 1 или 2 септемви... знам дека е на почетокот на септември....
 
  • Like
Реакции: The_Mayor

FoamGirl

Нов член
7 август 2012
4
2
3
33
Да, журката е на 1ви септември во Белградска Арена. Од 8 навечер до 8 сабајле... Сабота спрема недела...
 
  • Like
Реакции: Dr.Gonzo