1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Летни музички фестивали

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Selma, 4 јуни 2012.

 1. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Мислам дека беше на 1 или 2 септемви... знам дека е на почетокот на септември....
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. FoamGirl

  FoamGirl Нов член

  Зачленет на:
  7 август 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Да, журката е на 1ви септември во Белградска Арена. Од 8 навечер до 8 сабајле... Сабота спрема недела...
   
  На Dr.Gonzo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Audrey

  Audrey Нов член

  Зачленет на:
  11 август 2012
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  25

Сподели: