Лесни но ефикасни вежби за затегнување на стомакот? | Црнобело Форум

Лесни но ефикасни вежби за затегнување на стомакот?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,896
7,382
1,153
Big Sur
Во последно време луѓе се убија колнејќи се дека вежбиве се ефективни и тоа за брзо време.
Дефинитивно нешто што ќе пробам, секако летото е на пола. :zelen