1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Лесни но ефикасни вежби за затегнување на стомакот?

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од QueenV, 29 јуни 2015.

 1. QueenV

  QueenV Нов член

  Зачленет на:
  25 јуни 2015
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  1
  По можност и видеа или слики.. Благодарам однапред :*
   
 2. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Прави стомачни, странични, внимавај на исхрана и трчај не кеј и ќе имаш затегнат стомак.
   
 4. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  А ако немамо кеј?
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Низ населба трчај :-D
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Трчај до продавница кога ќе те пратат.
   
 7. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  Нема населби, мал е градов. Нема трака за велосипедисти камо ли за луѓе што сакаат да трчаат.

  Продавниците ми се преблиску за да има ефект трчањето.

  anyways, фала на сарказмот ;)
   
 8. Продиџи

  Продиџи Нов член

  Зачленет на:
  30 јули 2015
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  6
  Немора да трчаш.. Скокај на јаже.

  Sent from my ST21i using Tapatalk
   

Сподели: