Легијата | Црнобело Форум

Легијата

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
аааааа плачи мифко ти си плачи мифко. ама сепак прејака м ие песнава иако е ептен стара..... ( ок нема врска се извињавам :) )
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Е оваа ја сакам нај нај ама нај многу ...ептен интересна...а башка спотот многу сеопфатен е :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Avona Vi