Кој се подобри возачи - Мажите или Жените?

Кој се подобри возачи - Мажите или Жените?

 • Мажите!

  Votes: 8 30.8%
 • Жените!

  Votes: 2 7.7%
 • Нема врска зависи до индивидуата...

  Votes: 16 61.5%

 • Total voters
  26

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,761
786
1,133
Skopje
Мажите нормално,а има и жени шофери рака на срце,а има и мажи пациенти исто така да бидеме реални да не се лажеме...:cool:
 

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
35
128
38
жените возат мн поагресивно низ урбани средини, да те пуштат да се убациш мало сутра а враќање рикверц е мисловна именка за нив, чест на исклучоци
така да исто заради десетина познати машки готвачи у свет да кажеш мажите подобро готват


Sent from my iPhone using Tapatalk