1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Конформизам vs. Неконформизам (тест)

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од TheKitten, 6 март 2012.

 1. ~ Скарлетка ~

  ~ Скарлетка ~ Активен Член

  Зачленет на:
  25 октомври 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  204
 2. i_wanna_fly

  i_wanna_fly Староседелец

  Зачленет на:
  25 јули 2012
  Мислења:
  649
  Допаѓања:
  848
  Total non-conformist

  If you got this result you are not swayed or influenced by what other people are thinking and doing, you do your own thing. You stand out and are not afraid to be different and unique.
  Ептен точно. Го правам она што го сакам, каде сакам, кога сакам и со кого сакам... Останатото е небитно :)
   
 3. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  total nihilist
   
  На Тој му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: