Колку често се самозадоволувате?

Nicole

Староседелец
27 јуни 2012
249
226
643
Никогаш , зашто не чувствувам потреба од тоа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
27
Куманово
Зависи од околностите, машките биле на мои години знаат како е, неможе друг па ти сам и по 4-5 пати дневно :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
Eден период толку многу,што мислев дека ќе станам еректилно дисфункционален и ќе морам да си го врзам со колче,ко шо им праат бабине на цвеќињана за да растат нагоре.
 

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
ииииииииииииии мајката сите викат дека не го прават тоа (женските)........а кога ги прочитав сите мавте работата.......цццц......исто како со голтањето......а иначе да бидам он топик....па наве4ер пред легнување 2-3 пати, исто и сабајле.....:rofl
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
тоа знам дека кај машките е присутно...а кај жениве слабо...:unsure
барем не кај мене...ако има некоја таква нека се јави :)

Се јавувам!!! Многу често доживувам оргазам во сон...ама многу често. Некогаш ми е страв да не пуштам или да не сум пуштила некој крик во сон и дан ме чул некој:)
 

Rodeo Tvrdo

Активен Член
20 мај 2012
98
68
28
Скопје
А жените треба да бидат скинати за да се самозадоволуваат, или? :unsure

Иначе, најако е кога го немам мавнато повеќе од 1 недела, и кога ќе начекам момент, БУУУМ. Така е најдобро, и има поголем филинг. Значи, за сега еднаш неделно, а као помал многу често се самозадоволував, дури и неколку пати на ден. Не е исто чувството да имаш однос со девојката и сам да се задоволиш, јас на пр. чувстувам потреба за двете работи. :sram
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
А жените треба да бидат скинати за да се самозадоволуваат, или? :unsure

Иначе, најако е кога го немам мавнато повеќе од 1 недела, и кога ќе начекам момент, БУУУМ. Така е најдобро, и има поголем филинг. Значи, за сега еднаш неделно, а као помал многу често се самозадоволував, дури и неколку пати на ден. Не е исто чувството да имаш однос со девојката и сам да се задоволиш, јас на пр. чувстувам потреба за двете работи. :sram
исто и овде брат
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rodeo Tvrdo