Колку партнери сте имале досега?

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,761
786
1,133
Skopje
Мислам дека дискутабилно е тоа СЕ, или ти како онаа Вера видовита си у кучи ти лежи среча,со куглата во рака (свету на длану) .
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,761
786
1,133
Skopje
Или не сакаш да ме разбереш :),знаеш за се или си видовита ?
 

malecka

Староседелец
3 април 2013
64
35
1,028
4 партнери во овие 32 години.

Проблемот лежи во мене, многу прибирам , значи ми треба време додека се одлучам да му дадам шанса на некој што според мене е перфектен според некои мои критериуми и знам емоционално да се врзам и посветам на таа избрана личност.

Искрено , мислев дека ќе биде нешто со мене и колегата мој од работа, ама морам да го прифатам фактот што сакал русинки. Нема потреба на сила да го терам да биде со мене, во ред е, али јавно признавам дека психички попуштив, навистина го сакам, штета што не можам да го имам.
 
Последна промена од модератор:

malecka

Староседелец
3 април 2013
64
35
1,028
Нема потреба од бесење кога го имам покрај мене по 8 саати дневно, иста смена сме на работа, нема кај да ми бега, срцуш мил (inlove)
 
  • Like
Реакции: Mnogo Bitno