Колку партнери сте имале досега?

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
376
516
393
Во врска сум била со со 3 (со 3 от уште сум) а онака за глупости сум имала повеке :)
 

ema09

Истакнат Член
18 февруари 2012
225
411
63
3ца ... со првиот одев 6 год.од 7мо одд до 1ва на факс.. со 2риот 1 месец беше пролазно не го ни сметам во пратнери кај ми бил мозкоооооот:banghead .. и сега со 3тиот една година и 1 месец и уште одам...(inlove)