Колку години имате?

колку години имате???


  • Вкупно гласале
    216

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Ииииииј још едн месец па дваес седам,жимикур,толко брзо пројдесфа, сакам па, сакам детсфто,сакам младос лудос : )
Aли шалу се, ја никад нема да порасну, не сам ни пораснаја како што треа, а не глеам никакфу кривицу у тој
ја сам Петар Пан, ја сам Мајкл Џексон... или не, он беше педофил, а ја не сам, ја сакам постари, мадр ај лајк ту фак или скратено милф : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty and Gemini

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
15 сеа за некој месец 16!:)Имам врсници?


И јас:) Најубавите години велат дека се!!!

хахах... сега ќе изнаправите доволно глупости за цел живот да се каете...:mstickle
Зезанција на страна, убави годинки ви се.... тоа ќе го сватите кога ќе излезите од средно....за жал..
Јас еве 20 и 6 месеци направив... се ближи 21ва... застрашувачки брзо стигнаа
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
хахах... сега ќе изнаправите доволно глупости за цел живот да се каете...:mstickle
Зезанција на страна, убави годинки ви се.... тоа ќе го сватите кога ќе излезите од средно....за жал..
Јас еве 20 и 6 месеци направив... се ближи 21ва... застрашувачки брзо стигнаа

Дваесет имаш! :eek Ја те мислев за постар бар така ми делуваше по начинот на кој што се изразуваш :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МалиСашко

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
Така се понашам, така изгледам, така се чувствувам, таква работа имам.. .само факсот ми квари просек во ова...
А твојата проценка беше дека имам...???
 

Malinna

Староседелец
20 јануари 2014
48
41
1,018
27
Имам седумнаесет,али за некој месец,полнолетна. Имам врсници?
 

Malinna

Староседелец
20 јануари 2014
48
41
1,018
27
Така се понашам, така изгледам, така се чувствувам, таква работа имам.. .само факсот ми квари просек во ова...
А твојата проценка беше дека имам...???
Повеќе од дваесет за ова што го кажа,иако зборувавме!