Карактерот според хороскоп

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица
Овен – Агресивецот
Дружељубив. Симпатичен. Спонтан. Не се закачајте со него. Забавен. Одличен бакнувач. Екстремно шармантен. Сака врски и семејството му е многу важно. Овновите се познати по тоа што се дарежливи. Зависни сте од него. Секогаш мора да биде во право. Ќе се расправа со часови за да докаже дека е во право. Некои од најпрекрасните луѓе на светот се овен во хороскоп.

Нема нешто што не ми е погодено :biggrin посебно за дарежливоста и расправањето со часови за да докажам дека јас сум си во право за некоја работа :smug
 

Black Mamba

Активен Член
6 март 2012
121
125
43
Близнаци – Близнакот
Фини. Љубовта му е најбитна. Добар слушател. Лесно ги збунува луѓето. Иако е љубовник, а не тепач, сепак ќе ве нокаутира. Не трпи никого. Соли памет и лесно се навредува. Лесно губи работи и е расеан. Саркастичен, детинест и љубопитен. Доверлив. Секогаш среќен. Многу гласен. Брблив. Дружељубив. Лесно простува. Сака да се бакнува. Има убава насмевка. Дарежлив. Силен. Најнеодолив.


Се е точно :biggrin
 
  • Like
Реакции: The Tramp and N|ghtmare_f

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Водолија – Непредвидливиот
Доверлива. Атрактивна. Добар бакнувач. Единствена.

.....:giggle гуд киссер мхмхмхммм
 
  • Like
Реакции: КрисТина К.

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
Скорпија,,, точно донекаде ,али ја не верујем у тиe ствари :D
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Лав – Лавот
Одличен соговорник. Атрактивен и страствен. Опуштен. Најчесто среќен, но кога не е тогаш е намуртен и детинест. Неговиот проблем е сечив проблем. Предвидлив и некогаш монотон. Знае да се забавува. Во сè е добар. Одличен бакнувач. Дружељубив. Спуштен на земја. Зависни сте од него. Гласен. Сака долги врски. Зборлив. Не се закачајте со него. Редок да се најде. Добар кога ќе се најде.

I told you I`m awesome xD