Канцелариски прибор

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,530
14,439
1,683
Таму каде што треба
Црно мастило-пенкало,си гокористам од време на време,преубаво пишува.
1897666_750892094928811_1290213708_n.jpg

а овие ми се од Џамбо,ефтини и одлични.
1962669_750893874928633_742748035_n.jpg
 

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Јас најчесто ги користам BiС. Ги користев Cristal Fine, aма ги нема во продажба, па купувам едни од 22 ден. Инаку Cristal Fine беа 15 ден. Еве и слика од кристал фајн:image.jpg
Од другото не можам да најдам , ама не можам и да го сликам во моментов, ај понатаму.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo and Redhead