Како можеше?

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
595
825
1,093
:place Ме допре нешто силно што ме натера силно да ја гушнам мојата Луна ....(hug)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Furby

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
ми умре кучето пред некој ден:place си го чував од топче до толкаво големо....по паметно и сакано кутре немаше:place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Furby and Caci

Furby

Полноправен Член
26 јуни 2013
96
92
18
32
Ova e prvpat da se rasplacam dideka citam tema na forum.

Ps.izvinete za latinicava na mobilen sum neam druga podrska ama morav so vas da ja podelam ovaa iskrena emocija , imam kuce staro 10 godini i znam deka nema da zivej uste dolgo ama ne mozam da se pomiram so faktot deka ke ja izgubam i ne znam sto ke pravam bez nea. Vejce i taa pocnuva da se custvuva umorna , se slogira, i se fajca zadnite noze i nevesela e :( :'( . Kolku so mozam pominuvam vreme so neze i znam deka to vreme e dragoceno i nisto nema da mozi da mi go vrati eden den koga ke ja nema samo ke mi ostanat spomenite kako rastev so neze :(
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
So mi trebase da ja otvoram temava ... Se ubiv od placenje ... Tekstovite .. Mi vratija spomeni od detstvoto .. Foks , kuceto zagar na vujko mi .. Popametno kuce ne sum videla .. Koga mi soopstija deka go izgazil avtobus a soferot pobegnal , mislam svetot mi se srusi vrz glava .. Ne bese moe , go gledav ednas do dva pati godisno no mnogu go sakav . Pocinalo na lice mesto , nedaleku od kukjata .. Me tesese samo toa sto ne custvuvalo bolka ... Odednas si zamina vo drug poubav svet ..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno