Како замислувате дека изгледа одреден член од форумов?

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Нејќам ко Роло, еве ко секси мажествен типац. Да се изгубат во тебе! (во секоја смисла) :zelen
Кажиииии, сон че му биди на многу девојки да легнат на јамболијава!

Истомисленици сме
 
  • Like
Реакции: Aleksis

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
401
1,073
Eupen
@Sofija... Костенлива коса, зелени очи, висока, слаба.
@FallenAngel русокоса, сини или зелени очи, убаво лице, слаба и згодна
Мене како ме замислувате? Нема да ме погодите знам.
Бев русокоса, сега сум си со темно плава,тоа ми е природната боја,очите ми се зелени, не си била далеку од погодбата :)
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Бев русокоса, сега сум си со темно плава,тоа ми е природната боја,очите ми се зелени, не си била далеку од погодбата :)
И темно руса ја сметаат за руса. Сега мислам дека ти ќе ме погодиш зашто ме виде како изгледам.
 
Последна промена: