Каде летово на одмор?

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Мора еден предсезонски одмор да се направи. :D Онака да се загреам.
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Е кој ми кажал дека има ваква тема,кога барав во Search не ми искочи.
Ајде да ве прашам Каде во Охрид сте добиле најдобра услуга во однос на сместувањето?
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Е кој ми кажал дека има ваква тема,кога барав во Search не ми искочи.
Ајде да ве прашам Каде во Охрид сте добиле најдобра услуга во однос на сместувањето?
куде едни бабу и деду Ч ) живесфа на фтор спрат ми на прф, видесмо ги само кд ги платисмо и на крај чао кд ги кажасмо : )
сс друари си праесмо филм дека су устфари некои духови, немаше ги ама бш ич, башка од време на време ке чуесмо некакфо смеање и трчање горе,за чудо!! старци бесфа по девеес године при умирање :D тој ти е добра услуга, праиш си што си сакаш Ч )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stojne

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
куде едни бабу и деду Ч ) живесфа на фтор спрат ми на прф, видесмо ги само кд ги платисмо и на крај чао кд ги кажасмо : )
сс друари си праесмо филм дека су устфари некои духови, немаше ги ама бш ич, башка од време на време ке чуесмо некакфо смеање и трчање горе,за чудо!! старци бесфа по девеес године при умирање :D тој ти е добра услуга, праиш си што си сакаш Ч )

Боже луд си во позитивна смисла
:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
дај број да ме сместиш куде тебе летоска : ) ке ти шетам полугол у куќу : )
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
он топик ....киду на одмор у охрид, оф топик......место на плажу меѓу убави газиња ја ке се шетам и бањам сс запаленога старца : ) ке се крсту даре тринаеска жими боки : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic