1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Италија

Дискусија во форумот 'Држави' започната од Marick14, 21 февруари 2012.

 1. moonlight022

  moonlight022 Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2019
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  8
  Јас сум била во Милано и навистина е најубавото место кое сум го посетила на планетава. Од прекрасна храна до воодушевувачки места за посета
   
  На Provenzano му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: