1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Името на вашето милениче

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Hip.Hop_MKD, 16 февруари 2012.

 1. Glorija

  Glorija Староседелец

  Зачленет на:
  11 ноември 2013
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  37
  Имам мачор се вика Аки.
   
 2. Marijaaa

  Marijaaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  30 мај 2015
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  116
  Првото куче се викаше Маја , сега го имаме Марко, имавме маче Мишко :rofl
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Моето куче се вика Бела
   

Сподели: