1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Името на вашето милениче

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Hip.Hop_MKD, 16 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Јас имам две мачки женски и се викаат Мика и Маре. :D
   
  На The_Mayor и Martin_MKD им се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Е јас имам рипче, се вика Рико.
  А пак кучето си го викав Бранко :D Но веќе не е меѓу живите.
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  кучето ми се вика ребека
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  кучето Џек
   
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Јас дома не чувам милениче, long story. Ама пак затоа на село каде како помала бев нонстоп чував мачка уште е жива и се вика Џина.
   
  На The_Mayor и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 6. filip7_doh

  filip7_doh Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  35
  Желката Аја, моето поранешно куче - МОНТИ :) А пред него имаше други: Моси, Џина, Коко и уште мн други, а мачиња (од порано шо сум имал): Тефи, Мисти, Миа... Е папагалот беше Роки ама тоа беше мнооогу одамна :) :rolleyes
   
 7. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Куче-Цезар
   
 8. Sale

  Sale Нов член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  13
  Куче-Бак
   
 9. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
 10. Karla

  Karla Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  15
  Кученце - Буби :wub
   

Сподели: