1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Избери едно

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од важна, 17 февруари 2012.

 1. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  од напред
  на дупе или на глава
   
 2. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  Главечки најубаво :rofl
  кафана или дискотека??
   
 3. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  кафиќ:igra
  А или Б? :biggrin
   
 4. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  Б бе
  секс или фудбал
   
 5. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  хаха ќе те јавам у пољиција, ми њудиш секс. :patos
  Билаам фудбал (facepalm):rofl
  on: А2 или А4 :zelen
   
  На Just Perfect му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  хахах немој да си ласкаш толку да не ти се слоши...
   
 7. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  btw А2
  бел или црн?
   
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  зависи што нудиш. :zelen
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  хахах еурокрем :p
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Црн крем а за тебе бел, нели од еурокрем
  А Струмичани за сфак крем викаф еурокрем, Нутела еурокрем : )
  знае се крем си е крем, а фирма е еурокрем, маркакрем, доларкрем, Eкрем hhh
  Сечена или чиста ? водка
   
  На Just Perfect му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: