Идеална комбинација за личност од спротивниот пол

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,440
2,539
1,133
Ваквите тренерки-панталони ко во погорниот пост ич неможам да ги замислам на машко. Незнам зошто. Глупаво ми изгледале и само тренерките што имаат ластик долу,а камоли ова. Ама вкус е у прашање. Мене лично ако ме прашувате ова е идеална комбинација за машко. Ептен кежуал и едноставно, и ептен ми се свиѓа.
Dressy-Casual-Clothing-Ideas-for-Men-and-Women-11.jpg
 
Последна промена:

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Сакам да прашам пошто немам абер кои комбинации одат за облекување, пошто јас сум едноставно и ограничен во тоа поле, доволно ми е една фармерка и блуза... или тренерки. Но, сакам да искомбинирам нешто како на пример панталони на сиво отстрана на џебовите е со кафена боја, сакам иста таква боја на кошула, чевли темно кафено и сакич на крем боја. Добро ли е? (претпочитам женско да ми каже :p)
 

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,277
1,898
1,133
Сакам да прашам пошто немам абер кои комбинации одат за облекување, пошто јас сум едноставно и ограничен во тоа поле, доволно ми е една фармерка и блуза... или тренерки. Но, сакам да искомбинирам нешто како на пример панталони на сиво отстрана на џебовите е со кафена боја, сакам иста таква боја на кошула, чевли темно кафено и сакич на крем боја. Добро ли е? (претпочитам женско да ми каже :p)
Еве јас женско сум :)
Убава е комбинацијата, убаво си замислил...
Ама си ја утнал темава...овде треба да пишеш или да прикачиш слика од комбинација која би сакал да ја носи припадничка на спротивниот пол...
А за комбинацијата за тебе (y)
 
  • Like
Реакции: Struggler