1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Игра со најдобра графика

Дискусија во форумот 'Игри' започната од dejan_str, 24 јануари 2013.

 1. mountian

  mountian Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 јануари 2013
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  30
  Max Payne 3 има најбоње.
   
 2. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  Tomb Raider - што да речам, љубител уште од 1996 :) графикава ме воодушеви, до каде отиде технологијава?? :D

  Tomb Raider screenshots_2013-03-05_00005.jpg tomb-raider-2013-screenshot10.jpg Tomb-Raider-Screenshots-tomb-raider-reboot-31061255-1280-720.jpg
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: