1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Зависност од лабело

Дискусија во форумот 'Лице' започната од efederer, 12 март 2012.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Јас не можам да заспијам ако претходно не си ставам лабело. До толку е (nod):zelen(star).
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Имам многу лабела и периодично сум зависна од нив посебно зимно време.
  Моментално лабело со мирис на вишна што остава бордо боја. Омиленото.
   
 3. HeeHaw Milk

  HeeHaw Milk Нов член

  Зачленет на:
  3 декември 2019
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здаво на сите!


  Ќе може ли да одвоите неколку минути и да ја пополните оваа анкета?

  Би ми значело многу ако добијам некаков feedback


  https://forms.gle/mmD5x5h4HcMRKPH19
   
 4. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  314
  Допаѓања:
  125
  Не користам лабело, значи не сум зависник од него.(think)
   

Сподели: